BYRÅ, 1900-tal.

BYRÅ, 1900-tal.
195885. BYRÅ, 1900-tal.

Fanerad i valnöt m.fl träslag. Tre lådor. Längd 37, bredd 30, höjd 70 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
195885. BYRÅ, 1900-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 543