FÅTÖLJER, 1 par, 1960-tal.

FÅTÖLJER, 1 par, 1960-tal.
195840. FÅTÖLJER, 1 par, 1960-tal.

Svart skinnklädsel, stomme i furuträ.

Åldersslitage, bruksslitage, något träavslag och smärre repor. Skinnklädsel med något bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 664