BOKSKÅP i engelsk stil. Idegran. 1900-talet.

195830. BOKSKÅP i engelsk stil. Idegran. 1900-talet.

Bokskåp med överskåp med glasade spröjsade dörrar och tre hyllplan. Nederdel med två lådor varav en inredd med filtklädd bestickförvaring. Underskåp med ett hyllplan.
Nyckel medföljer
Höjd 188 cm
Bredd 96 cm
Djup 32 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel medföljer
Höjd 188 cm
Bredd 96 cm
Djup 32 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 3 624