SALONGSSOFFA, mahogny/plysch, rokokostil, sent 1800-tal.

195828. SALONGSSOFFA, mahogny/plysch, rokokostil, sent 1800-tal.

Längd 235, rygghöjd 114 cm.

Bruksslitage samt löst band.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 235, rygghöjd 114 cm.

Bruksslitage samt löst band.

Antal besök: 577