MAJA BEREZOWSKA. 1897-1978, akvarell, signerad, daterad -57.

195810. MAJA BEREZOWSKA. 1897-1978, akvarell, signerad, daterad -57.

28 x 22 cm.

Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

28 x 22 cm.

Gulnad.

Antal besök: 1 109