HJALMAR STRÅÅT. Tyska brinken, Stockholm. Akvarell. Signerad Hj Strååt.

195777. HJALMAR STRÅÅT. Tyska brinken, Stockholm. Akvarell. Signerad Hj Strååt.

36x28 cm.

Hjalmar Strååt (1885–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

36x28 cm.

Hjalmar Strååt (1885–1971)

Antal besök: 3 728