PARTI NYSILVER, 6 delar, bland annat karotter med lock, A.G. Dufva, 1900-tal.

195766. PARTI NYSILVER, 6 delar, bland annat karotter med lock, A.G. Dufva, 1900-tal.

Kakfat på fot, diameter 26,5 cm.
Servetthållare.
Karott med lock, längd 23 cm.

A.G. Dufva:
Såsskål, diameter 15, höjd 10,5 cm.
Karott med lock, diameter 18,5 cm.
Karott med lock samt löstagbart trähandtag, diameter 20,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Servetthållare.
Karott med lock, längd 23 cm.

A.G. Dufva:

Slitage.

Antal besök: 539