KARMSTOL, Engström & Myrstrand, Bodafors och NATTDUKSBORD, 1900-talets andra hälft.

195759. KARMSTOL, Engström & Myrstrand, Bodafors och NATTDUKSBORD, 1900-talets andra hälft.

Karmstol. Ek
Nattbord. Längd 40, bredd 32, höjd 52 cm.

Bruksslitage, karmstol med smärre lagning på ett armlän.

Gör en kostnadsfri värdering!

Karmstol. Ek

Antal besök: 1 007