KERAMIKFÖREMÅL, 10 st. Bland annat "Pyro", Gustavsberg, 1900-tal.

195743. KERAMIKFÖREMÅL, 10 st. Bland annat "Pyro", Gustavsberg, 1900-tal.

Jie, Alingsås, Nittsjö m.m.

Bruksslitage. Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Jie, Alingsås, Nittsjö m.m.

Bruksslitage. Krackelyr.

Antal besök: 571