KOMMOD, 1800-tal.

KOMMOD, 1800-tal.
19565. KOMMOD, 1800-tal.

Gråmålad. Längd 48, bredd 40, höjd 79 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
19565. KOMMOD, 1800-tal.

Slitage.

Antal besök: 1 186