LENNART IVERUS. Abstrakta fasader. Etsning. Signerad Iverus och dat 1977. 5/200.

19552. LENNART IVERUS. Abstrakta fasader. Etsning. Signerad Iverus och dat 1977. 5/200.

49 x 39 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

49 x 39 cm.

Antal besök: 2 613