DIVERSE, 8 delar, bla. silver, art deco.

195518. DIVERSE, 8 delar, bla. silver, art deco.

Ljusstakar samt två askar i tenn. Karaffer med etsad dekor. Pokalen med fot i silver. Bricka med intarsia.

Högsta höjd 29 cm.

Smärre nagg på pokalen, bruksslitage, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd 29 cm.

Antal besök: 524