TEKANNA MED RESCHAUD, mässing, 1800/1900-tal.

195436. TEKANNA MED RESCHAUD, mässing, 1800/1900-tal.

Omärkt. Grepp i porslin.

Slitage. Lock tillbucklad samt med skada vid knoppens fäste.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omärkt. Grepp i porslin.

Antal besök: 860