KANNA, silver, Jean Francois Veyrat 1832-40, Paris, Frankrike. Vikt 241 gram.

19540. KANNA, silver, Jean Francois Veyrat 1832-40, Paris, Frankrike. Vikt 241 gram.

Handtag i trä.
Höjd ca 14 cm.

Fötter med lagningar, troligen senare bottenplatta.
Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Handtag i trä.
Höjd ca 14 cm.

Slitage.

Antal besök: 2 376