Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
JÖRGEN FÅGELQUIST. Komposition. Akvarell. Signerad och daterad 1962.
195396. JÖRGEN FÅGELQUIST. Komposition. Akvarell. Signerad och daterad 1962.
43x36 cm
Oramad.
Hanteringsveck.
Gör en kostnadsfri värdering!
43x36 cm
Oramad.
Hanteringsveck.
Garpenhus Auktioner
540