GERALD STEFFE. Man med duva och Flodhäst. Färgetsning (2). Signerade Steffe. PT resp HC.

19538. GERALD STEFFE. Man med duva och Flodhäst. Färgetsning (2). Signerade Steffe. PT resp HC.

20 x 19 cm resp 16x19 cm.

Gerald Steffe (Född 1939)

Gör en kostnadsfri värdering!

20 x 19 cm resp 16x19 cm.

Gerald Steffe (Född 1939)

Antal besök: 1 435