FRANCESC LLOP MARQUÈS. Lantlig utsikt.

1953871. FRANCESC LLOP MARQUÈS. Lantlig utsikt.

Olja ombord
Signerad
30,5 x 25,5 cm.

I gott skick. Åldrig lack. Eboniserad träram, med skador och förlust.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja ombord
Signerad
30,5 x 25,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 559