PIEDESTAL, Italien, 1900-tal.

195373. PIEDESTAL, Italien, 1900-tal.

Vit piedestal i porslin med ornament i rosa och guld
Totalhöjd: 86 cm
Skålens mått: H 21 Diameter 39 cm.

enstaka krackelyr, åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd: 86 cm

Antal besök: 535