Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
KARL LUNDBORG. Vinterlandskap med pilallé, olja på duk, signerad K. Lundborg.
195365. KARL LUNDBORG. Vinterlandskap med pilallé, olja på duk, signerad K. Lundborg.
25 x 43 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
25 x 43 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
1 055