GUNGSTOL med FOTPALL, modern design, 1900/2000-tal.

19522. GUNGSTOL med FOTPALL, modern design, 1900/2000-tal.

Svart konstläder, kromad stomme.

Är kompletterad med stöd i rygg.
Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 2 542