PUNCHKYLARE, koppar, stämplad Bellmansro Stockholm, 1900-talets tidigare hälft.

195117. PUNCHKYLARE, koppar, stämplad Bellmansro Stockholm, 1900-talets tidigare hälft.

Höjd 23 cm.

Bucklor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23 cm.

Bucklor och slitage.

Antal besök: 2 482