EP-SKIVOR, bland annat rock och pop.

195034. EP-SKIVOR, bland annat rock och pop.

Bland annat Beatles, Elvis, Jerry Lee Lewis,Sten och Stanley, Billy Fury, Little Richards.

Slitage, repor. Vissa saknar fodral. Ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 876