SVENOLOV EHRÉN. Vildblommor. Färglitografi. Signerad, daterad -89 och numrerad 139/250.

194974. SVENOLOV EHRÉN. Vildblommor. Färglitografi. Signerad, daterad -89 och numrerad 139/250.

61x42 cm
oramad.

Svenolov Ehrén (1927–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

61x42 cm
oramad.

Svenolov Ehrén (1927–2004)

Antal besök: 612