ANDERS ZORN. "Modellen läser brev", etsning, signerad.

19494. ANDERS ZORN. "Modellen läser brev", etsning, signerad.

Signerad och daterad i plåten 1910. 15,7 x 11,9 cm.

Ej examinerad ur ram.

Anders Zorn (1860–1920)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Anders Zorn (1860–1920)

Antal besök: 1 771