KRISTALLSKÅL med lock, Orrefors.

194922. KRISTALLSKÅL med lock, Orrefors.

Åttakantig slipad skål med lock. Höjd 19 cm, diameter 16 cm. Signerad Orrefors, OA 4536.50.

Smärre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre åldersslitage.

Antal besök: 3 900