SKRIVBORDSLAMPA, Waso Ledu, Type WH, 1960-tal.

194895. SKRIVBORDSLAMPA, Waso Ledu, Type WH, 1960-tal.

Orangelackerad metall. Etikettmärkt.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 15 562