GOLVUR, barock, urtavlan märkt Erich Cederberg, Christianstadh.

194887. GOLVUR, barock, urtavlan märkt Erich Cederberg, Christianstadh.

Vitmålat. Höjd ca 220 cm. Dokumentation från tidigare ägare medföljer.

Slitage, skador och kompletteringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 098