SALADJÄR samt FAT, jugend, 1900-talets första kvartal.

194836. SALADJÄR samt FAT, jugend, 1900-talets första kvartal.

Vitmetall. Saladjären med glasinsats. Längd 37-36 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 168