BRÄNNVINSSKÅP, 1900-tal.

BRÄNNVINSSKÅP, 1900-tal.
194784. BRÄNNVINSSKÅP, 1900-tal.

Längd 36, bredd 30, höjd 42 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 437