SVEN SVENSSON. "Blommande slån, Öland" olja på pannå, signerad Sven Svensson.

194728. SVEN SVENSSON. "Blommande slån, Öland" olja på pannå, signerad Sven Svensson.

24 X 31 cm.

Sven Svensson (1906–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

24 X 31 cm.

Sven Svensson (1906–1999)

Antal besök: 3 833