SKRIVSKÅP, Åmells Möbler, 1900-tal.

194685. SKRIVSKÅP, Åmells Möbler, 1900-tal.

Betsad furu. Nedfällbar klaff med bakomliggande lådor. Glasad överdel med bakomliggande hyllor. Längd 95, bredd 51, höjd ca 205 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 725