ADA PEACOCK. "Rolling a cigar", akvarell, signerad.

194660. ADA PEACOCK. "Rolling a cigar", akvarell, signerad.

Bladstorlek ca 49 x 34 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek ca 49 x 34 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 3 203