MATSALSGRUPP, 5 delar, gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft.

194637. MATSALSGRUPP, 5 delar, gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft.

Bestående av bord och 4 stolar, bordets mått: diameter 105, höjd 74, 2 iläggsskivor á 30 cm.

Slitage, repor, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, färgbortfall.

Antal besök: 930