ARMBANDSUR, Herr, 14 k. Facit quartzur.

194633. ARMBANDSUR, Herr, 14 k. Facit quartzur.

Klocka stämplad 585, diam inkl krona 36 mm. armband ej i guld.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 098