SOFFBORD, "Superellips". Bruno Mathsson & Piet Hein.

194626. SOFFBORD, "Superellips". Bruno Mathsson & Piet Hein.

Längd 140, bredd 85, höjd 52,5 cm.

Slitage, repor, slag/skavmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 886