SOFFA, blommig plyschklädsel, rokokostil, sent 1800-tal.

194591. SOFFA, blommig plyschklädsel, rokokostil, sent 1800-tal.

Längd 160 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 160 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 020