BYRÅ, 3-lådig, grönmålad, 1900-talets första hälft.

194556. BYRÅ, 3-lådig, grönmålad, 1900-talets första hälft.

Längd 85, bredd 50, höjd 85 cm.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 664