BYRÅ, 3-lådig, björk, senempire, topplådan med skrivinredning.

194539. BYRÅ, 3-lådig, björk, senempire, topplådan med skrivinredning.

Längd 132, bredd 54, höjd 90 cm.

Skador, lagningar samt delar saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 678