LJUSKRONA, gustaviansk stil, Rejmyre Armaturfabrik, 1900-tal.

19452. LJUSKRONA, gustaviansk stil, Rejmyre Armaturfabrik, 1900-tal.

För sex ljus.
Diameter 55, höjd 60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

För sex ljus.
Diameter 55, höjd 60 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 740