SKRIVBORD, hopfällbart, 1900-talets fjärde kvartal.

194523. SKRIVBORD, hopfällbart, 1900-talets fjärde kvartal.

På hjul. Längd uppfällt 118, skrivhöjd 70 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 155