MAT & KAFFESERVIS, 94 delar, Rörstrand, 1900-talets första hälft.

194480. MAT & KAFFESERVIS, 94 delar, Rörstrand, 1900-talets första hälft.

12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 större assietter, 12 fyrkantiga assietter, 12 runda assietter, 12 kaffekoppar, 12 kaffefat, kaffekanna, sockerskål, gräddsnipa, 5 uppläggningsfat, såskanna, kanna.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 922