194480. MAT & KAFFESERVIS, 94 delar, Rörstrand, 1900-talets första hälft.
12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 större assietter, 12 fyrkantiga assietter, 12 runda assietter, 12 kaffekoppar, 12 kaffefat, kaffekanna, sockerskål, gräddsnipa, 5 uppläggningsfat, såskanna, kanna.
Smärre bruksslitage.