JULIA BECK (1853-1935). Vy från konstnärinnans hus "Les Perce-Neige" i Vaucresson, Frankrike. Olja på duk.

194471. JULIA BECK (1853-1935). Vy från konstnärinnans hus "Les Perce-Neige" i Vaucresson, Frankrike. Olja på duk.

Signerad Julia Beck och svagt daterad Octobre 19. 41 x 24 cm.

Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackeleringar.

Antal besök: 2 708