HÖRNSOFFA, gustaviansk stil, 1900-tal.

194443. HÖRNSOFFA, gustaviansk stil, 1900-tal.

Längd 146 cm x 146 cm, bredd 68 cm, höjd 76 cm.

Bruksslitage. Mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 023