194427. PABLO PICASSO (1881-1973). Efter. Suit full stil.
Grafik, signerad nederst till höger i tryck och numrerad nere till vänster, original S.P.A.D.E.M.(Société de la Propriété Artistique et des Dessins ET Modules) Verlag 1973.
32 x 42 cm
eller 22 cm x 18 cm.
32 x 42 cm
eller 22 cm x 18 cm.