PABLO PICASSO (1881-1973). EFTER. Svit Vollart.

194426. PABLO PICASSO (1881-1973). EFTER. Svit Vollart.

Grafik, signerad nederst till höger i tryck och numrerad nere till vänster, original S.P.A.D.E.M.(Société de la Propriété Artistique et des Dessins ET Modules) Verlag 1973.
32 x 42 cm
eller 14,5 cm x 22 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 42 cm
eller 14,5 cm x 22 cm.

Auktionshaus Dannenberg
Antal besök: 879