ANDERS HELLER. etsning, St Göran och draken, signerad.

194372. ANDERS HELLER. etsning, St Göran och draken, signerad.

Daterat 1924 i trycket.

Ej examinerat ur ram. Gulnat samt med smärre veck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Daterat 1924 i trycket.

Antal besök: 7 033