SYMASKIN, Elna, troligen 1940-tal.

194341. SYMASKIN, Elna, troligen 1940-tal.

Mått (låda): Längd 35,5, bredd 17, höjd 30 cm.

Slitage. Ej fullständigt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 174