KAI CHRISTENSEN. Hamn motiv, 3 st Oljor på duk/pannå. Signerade K Christensen.

194334. KAI CHRISTENSEN. Hamn motiv, 3 st Oljor på duk/pannå. Signerade K Christensen.

Olja på duk. Hus vid hamn. 33x65 cm. Signerad
Olja på duk. Gård. 33x65 cm. Signerad. Etikettmärkt.
Olja på pannå. Gummor vid hamn. 38x55 cm. Signerad. Etikettmärkt.

Bruksskick.
Ramar med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.
Ramar med slitage.

Antal besök: 2 947