KAI CHRISTENSEN. Hamn motiv, 3 st Oljor på duk/pannå. Signerade K Christensen.
194334. KAI CHRISTENSEN. Hamn motiv, 3 st Oljor på duk/pannå. Signerade K Christensen.
Olja på duk. Hus vid hamn. 33x65 cm. Signerad
Olja på duk. Gård. 33x65 cm. Signerad. Etikettmärkt.
Olja på pannå. Gummor vid hamn. 38x55 cm. Signerad. Etikettmärkt.