KOPPARFÖREMÅL samt diverse beslag/handtag, 18/1900-tal.

194318. KOPPARFÖREMÅL samt diverse beslag/handtag, 18/1900-tal.

Högsta höjd ca. 26 cm.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca. 26 cm.

Skador, slitage.

Antal besök: 560