HELMUT NEWTON (1920-2004). Claudia Schiffer.

194303. HELMUT NEWTON (1920-2004). Claudia Schiffer.

Fotooffset, handsignerad i svart penna i nedre mitten och numrerad 52/100.
24,6 cm x 19,5 cm eller
27,0 cm x 19,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

24,6 cm x 19,5 cm eller
27,0 cm x 19,5 cm.

Auktionshaus Dannenberg
Antal besök: 10 173